top of page

Nově přijímáme klienty i z Českých Budějovic,Plzně

Jsme Holky Úklidovky

Lokální služba založená a vedená pouze ženami

Již po čtyři roky si plníme svůj sen a i sny mnoha dalších. Založily jsme jednu z prvních úklidových firem v Česku, která uklízí výhradně ekologicky a jsme na ni náležitě hrdé.

Od začátku jsme k projektu přistupovaly nestandardně. Chtěli jsme vytvořit něco neočekávaného. Povznést úklid a vše kolem něj na další level. A to se nám celkem povedlo. 

Uklízíme ve stovkách domácností i firem, práci dáváme desítkám žen, které jsou většinou v těžší životní situaci, vzděláváme sebe i je a neustále se posouváme kupředu.

Psal o nás Forbes, Blesk pro Ženy, Albert magazín. Naše produkty se prodávají v designových concept storech a naše holky dnes už pravidelně uklízí i na větších eventech jako je například LEMARKET.

Náš vizuál bude vždy odlišný od konkurence, naši práci milujeme a chceme, aby se přesně to promítalo i do našeho marketingu, především na sociálních sítích.

 

Nejdůležitější je pro nás ekologie, profesionalita a udržitelnost.

UDRŽITELNOST

VÍCE NEŽ 95%
JSOU PRAVIDELNÉ ÚKLIDY

Pravidelnost je důležitá a nás velmi těší, že skoro všechny naše úklidy jsou pravidelné, každý týden, u našich dlouhodobých klientů.

EKOLOGIE

UKLÍZÍME 100% EKOLOGICKÝMI
PŘÍPRAVKY

Kvůli dosažení 100% výsledků vznikla dokonce naše vlastní řada čističů.

PROFESIONALITA

PROFESIONÁLNÍ SLUŽBY A OCHOTA NA 1.MÍSTĚ

Snažíme se vždy vyhovět požadavkům klienta a naše služby tak ohýbáme na to, co je zrovna potřeba. Nebojte se nás oslovit na úklid nestandardních prostor nebo dokonce akcí a eventů.

Dárková karta pro vaše blízké, protože co dokáže potěšit více, než více času s rodinou a k tomu uklizený domov:) 

Naše poukazy jsou velmi oblíbené dárky, především pro čerstvé maminky nebo ty nastvávající. Každý poukaz je dárkově zabalen a můžete si ho nechat doručit přímo na adresu obdarovaného.
 
bottom of page